СКАСУВАННЯ ДЕПОРТАЦІЇ

Депортація — примусове переселення, вигнання чи висилка з постійного місця проживання або з держави окремих осіб чи народів. Застосовується як засіб карного чи адміністративного покарання.  Є мірою державного примусу для осіб, які  втратили законні підстави знаходження на території  або представляють суспільну небезпеку державі.

Якщо вас депортували, а ви вважаєте це безпідставним та несправедливим, то цілком доцільним є спроба захисту порушених прав та інтересів за допомогою законодавства  Європейського Союзу, а саме:

– розпочати юридичну  процедуру скасування депортації, заборони на в’їзд або зменшити терміни такої заборони;

– правовими методами анулювати запис в інформаційній базі SIS ІІ (Schengen Information System) країн Шенгенської угоди, подати бланки запитів з метою  отримання довідок про наявність запису в інформаційній базі SIS II;

– здійснити роботу з різними європейськими юрисдикціями в частині права ЄС, що включає в себе розробку і подачу всіх типів документів, заяв, скарг  в поліцію, в прикордонну службу, в юстицію і прокуратуру, до суду та до органів контролю країн ЄС.

На цьому сайті ви можете знайти відгуки людей, що отримали правову допомогу у складних ситуаціях.  Перш за все, у своїй роботі я ціную інтереси клієнта, попередньо погоджую план у кожній справі та види бланків документів згідно договору про правову допомогу, термін виконання, інструкцію подальших дій.

Крім того, відповідно до положень ПРАВИЛ АДВОКАТСЬКОЇ ЕТИКИ: «Адвокат повідомляє Клієнта про можливий результат виконання доручення на підставі закону та практики його застосування. При цьому забороняється давати Клієнту запевнення і гарантії стосовно реального результату виконання доручення, прямо або опосередковано сприяти формуванню у нього необґрунтованих надій, а також уявлення, що Адвокат може вплинути на результат іншими засобами, окрім сумлінного виконання своїх професійних обов’язків».