Коментарі

 АДВОКАТ
 ВОЛОХАТИЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

                  Відгуки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/groups/162040334333184/                                 https://vk.com/club52724689

42 коментарі до “Коментарі

 1. Отримала депортацію з Польщі на пів року,але завдяки адвокату,котрий допоміг скласти прохання про відкликання заборони в’їзду,я знову за кордоном.Подавши документи коменданту,відповідь прийшла на вказану адресу через місяць.Дуже вдячна за допомогу.

 2. Дуже щиро вдячна п.Володимире за розумно складений запит до міжнародноі шенгенськоі системи SIS. Завдяки Вашому професіоналізму відповідь прийшла в Украіну і ще й майже за місяць! Я дуже і дуже задоволена і вражена! Ви справжній професіонал!!!!
  2 лип о 20:44

 3. Я щиро вдячний пане Володимире за дуже грамотно складений лист до коменданта пограничноі служби в Польщі.При терміні депорту на 2 роки ви допомогли мені зняти депорт за не повних 2 місяці дуже щиро вам вдячний приємно мати справу з Професіоналами!!!
  2 лип о 20:24

 4. Щиро вдячна Вам п.Володимир за консультацію та правильно складений запит до міжнародної шенгенськоі системи SIS….все пройшло чудово….мені прийшла відповідь …я дуууже задоволена Вашою роботою…Відповідь прийшла через 20 днів в Україну, хоча ніхто не чекав що прийде аж сюди…всім рекомендую….Ви професіонал своєї справи…велике Вам спасибі!!!!!!
  20 чер о 20:19

 5. Я щиро дякую Вам за велику консультацію. Звернулася на рахунок депортації . Незнаю як Ви мене терпіли стільки часу) (дуже довго йшла відповідь від коменданта) Чесно кажучи таких людей як Ви є дуже мало, що радо допомагають. Я вже говорила за Вас своїм друзям і надалі буду рекомендувати.
  8 тра о 13:26

 6. Отримавши депортацію на польській границі звернулась до Володимира Волохатого за допомогою в оформленні необхідних документів для її анулювання. Завдяки Вам рішення позитивне і двері в Європу знову відкриті для мене. Щиро дякую Вам, Ви мені дуже допомогли. Буду рекомендувати Вас в якості хорошого адвоката всім своїм знайомим. Успіху Вам.
  25 квi о 14:56

 7. Адвокат хороший працював з ним на відстані по електроні пошті на яву небачив оплатив йому зразу 100%.Депортацію зняли за місяць.Людина чесна можна небоятись РЕКОМЕНДУЮ.

  1. Дякую за довіру! Кожний раз радію, що вдалось захистити інтереси громадянина України перед іноземними установами:)

 8. Щиро вдячний пану Володимиру за допомогу. Мені дали депортацію на 6 місяців на Польській митниці. Але завдяки грамотності адвоката за короткий термін , всього 2 місяці, з мене цю заборону зняли. Рекомендую!!!!!!

  1. у будь -який час готовий допомогти консультацією щоб Ви розуміли наявну ситуацію та усі “гострі кути” сторін у справі!

 9. Дякую Володимиру за вчасну допомогу! Завдяки ньому вдалося оскаржити Депортацію в Польшу на пів року, і вже через півтора місяці прийшло рішення про погодження) (Довго йшли листи) Він завжди підтримував на усіх етапах справи!

  1. Кожна справа індивідуальна, кожна країна є особлива, з своїми закономірностями в законодавстві та строками, які часто з незалежних від адвоката причин можуть затягуватись уповноваженими посадовими особами або з інших причин… але завжди радію коли досягаєм сприятливого результату!

 10. Дякую пану Володимирові за допомогу.Мені дали департацію на 6 місяців на польській митниці яку спаву розглядав пан Володимир і за 1,5 місяці прийшли документи що я маю право в ізд в Польщу.Рекомендую вам

 11. Шановний пане Володимире наша сім’я щиро вдячна вам за вашу юридичну допомогу нашому сину завдяки вашій праці двері в Європу йому знову відкрито!!! Нехай Бог помагає вам у вашій нелегкій професіі.

 12. Велике спасибі п. Володимир Петрович за вашу гарну роботу. Коли я отримала депортацію я не знала що робити і тут шукала вихід. В інтернеті є безліч можливостей но за дуже великі гроші і чесно кажучи нема довіри до тих людей. Але я знайшла п. Володимира Петровича і приємно здивована ця людина дуже сильно мені допомогла.Настільки компетентна і чесна і відповідальна людина. Я з чистою совістю рекомендую всім Волохатого Володимира Петровича. Ще раз дякую за вашу добру роботу.

 13. Большое спасибо Владимиру Петровичу за проделанную им роботу. У меня была депортацыя на 180дней с республики Польша. Депортацыю анулировали.

 14. Дуже Вам дякуємо за допомогу! Депортацію чоловікові відмінили!! Будемо радити Вас друзям та знайомим! Приємно було з Вами працювати!

 15. Я щиро дякую Вам за велику консультацію. Звертався на рахунок депортації . Депортували на пів року, думали , що вже кінець, але завдяки Вам змогли її зняти. Чесно кажучи таких людей як Ви є дуже мало, що радо допомагають. Ви едина людина яка нам допомогла. Тепер ми будемо рекомендувати Вас своїм друзям. Дуже велике Вам ДЯКУЕМО

 16. Дякую Володимиру за допомогу.Був депорт на 6 місяців.Працювали в телефонному режимі,”Операція”пройшла успішно.ДЯКУЮ

 17. Дякую п.Володимиру за допомогу із депортацією із Польщі! Депорт був на 16 місяців! Все оперативно, швидко і професійно!

 18. Дякую Володимиру Петровичу Волохатому у вирішенні питання анулювання депортації, справжній фахівець своєї справи.Якщо комусь потрібна юридична допомога,звертайтесь,ця людина завжди допоможе.

 19. Огромное спасибо Владимиру Петровичу,что помог решить проблему с депортацией. Депортацию аннулировали,и визу получила!

 20. Мене забули винести з Європейської бази SIS, завдяки Володимиру, я можу подавати на нові документи. Дякую!

 21. Щиро вдячний пану Володимиру за виконану роботу! Надзвичайно порядна людина і професіонал своєї справи! Довго шукав до кого звернутись, не знав кому довіряти і не помилився з вибором.

  Зробили запит в SIS в дві установи – KSI та UDSC . Про уповновежну особу в Польщі, опату зборів та усі нюанси потурбувався пан Володимир. Відповідь з KSI прийшла в Україну менш ніж за місяць, проблему було вирішено.

 22. Дякую пану Володимиру за допомогу у надзвичайно складній справі: депортація з Польщі на невизначений період і відповідно заборона в’їзду до всього ЄС! Працювали на відстані в телефонно- електронному режимі! Але завдяки професіоналізму пана Володимира все знято. Ні один адвокат не брався за мою справу!!! Рекомендую всім пана Володимира хто потребує юридичної допомоги: спрофесіонал своєї справи і надзвичайно чесна і порядна людина.

 23. Я дуже вдячна пану Володимиру за допомогу! Завдякий Вам я вирішила питання щодо занесення до системи SIS.
  Дуже вдячна, велике дякую Вам за допомогу.
  Пан Володимир людина своєї справи! Працювали на великій відстані, але незважаючи на це ми добилися бажаного результату.
  І ще раз дякую дуже! Всім рекомендую саме цю людину, чесну, відповідальну!
  Пане Володимиру успіху Вам в вашій роботі!!

 24. Вдячний Володимиру Петровичу Волохатому за допомогу! Був депорт на 6 місяців, але завдяки Вам депортацію анулювали.
  Не бійтесь відстоювати свої права, а для кращого результату рекомендую звернутися до професіонала своєї справи .
  Володимире Петровичу, ще раз дякую за Вашу професійність, чесність і порядність!

 25. Хочу подякувати дуже хорошій людині і адвокату – Волохатому Володимиру Петровичу, якій допоміг мені у вирішенні міграційної та сімейної справи!!! Велике Вам спасибі. Ви майстер своєї справи! Якщо ви хочете швидко і надійно вирішити юридичну справу: – з впевненістю рекомендую всім Волохатого Володимира Петровича!!!

 26. Дуже вдячна п. Володимиру за допомогу у скасуванні піврічної депортації та видалення із системи SIS. Справу вів від початку і аж до отримання відповіді. Дійсно відповідальний та надійний адвокат. Професіонал своєї справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *