ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІЗНЕСУ

                            Viber, WhatsApp: +380960565909

– Ми не торгуємо своїм часом і непотрібними документами.

Ми швидко та ефективно виконуємо поставлені перед нами завдання. У нас відсутні часові обмеження. Ви не оплачуєте додатково за години роботи адвоката. Ми розробляємо стільки документів, скільки необхідно на даний час по кожній справі.

 – Ми не пропонуємо послуги які Вам не знадобляться.

Ніяких сумнівних пакетів послуг! Ми не пропонуємо послуги, які не актуальні для Вашої фірми, за які Ви заплатите гроші, а вони Вам ніколи не знадобляться. Ми складаємо індивідуальний план послуг для Вашого бізнесу. Ви платите тільки за потрібні послуги.

– Ми не продаємо послуги по прихованих цінах.

Ми разом з Вами визначаємо кількість необхідних послуг, враховуючи Ваші потреби і бюджет. В залежності від обсягу наданих послуг ми разом з Вами погоджуємо фіксовану ціну на всі наші послуги, яка є не змінною.

 – Ми допоможимо ефективними консультаціями щодо розробки рекламного продукту, чим автоматично збільшимо потік клієнтів .

Ми  пропонуємо консультаціії із створення реклами Вашого бізнесу в інтернеті, пошук нових клієнтів, підбір персоналу, при потребі створення та обслуговування сайту та сторінок у соціальних мережах. На сьогоднішній день, хороша реклама дуже важлива складова бізнесу, завдяки рекламі і рекомендаціям Ви знайшли мене, завдяки рекламі про Вас дізнаються завтра Ваші нові клієнти!